تبلیغات
افکار خاکستری - من و زندگی ام
بکوشیم در کنار هم حرکت کنیم تا انسان نو ، اندیشه نو و یک نژاد نو در جهان بسازیم

من و زندگی ام

پنجشنبه 24 فروردین 1391 07:08 ب.ظ

نویسنده : هاجر

هر روز جدید، یکی از فرصت های زندگی ماست . گاهی تمام روز را می خوابیم و گاهی روزمان را همانگونه می سازیم که بر وفق مراد ماست .

پس خواب یا بیدار بودن دست خودمان است ، چرا که روزها این هدیه الهی می آیند و می روند و راز موفقیت ما در دستان خودمان است .

گاهی دردها و رنج ها روی دلت سنگینی می کند و آسمان دلت بارانی است . در همین لحظه بدان که خداوند دوست ندارد بنده ای را غمگین ببیند ، پس به طور حتم دوران غم و اندوه تو موقتی خواهد بود و گذشت ایام همه مشکلاتت را حل خواهد کرد.

به تلخی گذشته ها فکر نکن و نگران اینده نباش .برای روزی که در آن هستی زندگی کن و سعی کن که از تک تک لحظات زندگی ات لذت ببری ، چرا که عمر کوتاه است و لحظات دیگر برنمی گردد.

به خاطر گناهان و اشتباهاتی که مرتکب شدی خودت را ملامت نکن . توبه کن و بدان خداوند بسیار بخشنده است ، پس با به خاطر اوردن آنها خودت را عذاب نده و سعی کن با اعمال نیک جبران خطاهای گذشته را بکنی تا از خودت خشنود باشی .

این مهم نیست که زندگی چگونه باشد. انچه مهم است دید ما نسبت به ان است . من یاد گرفته ام که به زندگی زیبا نگاه کنم تا ان هم مرا زیبا ببیند برای تمام لحظات خوب زندگی ام از خداوند متشکرم .

زندگی مثل یک اواز است .پس آن را با صدای رسا و بلندی بخوان و همواره با خودت زمزمه کن و بگو که زندگی زیباست .

همیشه لبخند بزن آواز بخوان و عاشق باش .چرا که خدا بالای سر تو بهترین محافظ و نگهدارت خواهد بود . پس تو از هیچ چیز بیمی نخواهی داشت و دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که تو بهترین پشت و پناه را داری .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 24 فروردین 1391 07:26 ب.ظ