تبلیغات
افکار خاکستری - نامه ای به بشریت
دوشنبه 17 تیر 1392  07:11 ب.ظ
توسط: مهدی ح.ح

به نام خدا

این کلمات خطاب به تمام انسان های روی زمین است .  خطاب به آنانی که می اندیشند و احساس دارند ،آنان که عشق می ورزند، آنان که طعم انسان بودن را چشیده اند و می دانند برای چه منظوری به این زندگی دعوت شده اند . افرادی  که انسانیت  را تنها در 46 کروموزومی بودن نمی بینند و باور دارند که انسانیت تنها روی دو پا راه رفتن نیست

خطاب به تمام بشریت ! بدون هیچ حد و مرزی !

ادامه مطلب...

 

 انسان های عزیز ! من فرهنگ شما را نمی شناسم ، عقایدتان را نمی شناسم ، افکارتان را درک نکرده ام ، اما به جرئت می توانم بگویم همگی زجر کشیدن انسان مظلومی که در ورای خانه هاتان می زیسته را تائید نخواهید کرد ، هیچ کدام از شما گریستن کودکی را با لذت به تماشا نخواهید نشست و در میانتان فردی نخواهد بود که رسیدن به اهدافش را بر نابودی دیگران ارجحیت دهد . من این را میدانم زیرا فطرت بشریت است که خداوند آن را اختصاصی نکرده است .

مسیحی ، مسلمان ، یهودی ، شرقی ، غربی ، سیاه ، سفید تفاوتی ندارد همگی ظلم به  بیگناهان را نمی پسندیم و برای مقابله با آن به پا می خیزیم ! فرقی ندارد در کدام فرهنگ رشد کرده ای ! فرقی ندارد پیرو کدام دین و مذهبی ! این فطرت بشریت است که  خداوند آن را اختصاصی نکرده است .

و باید بپذریم به همان نسبت که خوبی ها در تمام افراد بشر وجود دارد ، بدی ها نیز می توانند در میان آن ها بروز پیدا کند ! و باید بپذیریم که بدی ها نیز اختصاصی نیست و خوب و بد را می توان در هر جایی یافت ! اگر جایی بدی دیده شد ، به آن معنا نیست که نشانی از خوبی در آن جا یافت نمی شود ، و اگر در جایی خوبی دیده می شد ، نباید باور کنیم که آن جامعه از گناه و اشتباه مصون است !‌ بیائید گناه افراد را به پای دیگران ننویسیم و بدون هیچ دلیل و منطقی انسان های بی تقصیر را در دادگاه درونمان قضاوت نکنیم ! بیائید چشمانمان را باز کنیم !

آیا شما آدولف هیتلر را به یاد می آورید ؟ او می گفت که  مسیحی بوده است اما هنگامی که در مورد او شنیدم ، نه مسیح را مورد لعن قرار دادم و نه از مسیحیان متنفر شدم . هیتلر باعث مرگ میلیون ها انسان بیگناه شد اما این مرا ترغیب به محکومیت تمام مسیحیان نکرد زیرا به خوبی می دانستم  ظلم و خون ریزی جایی در آموزه های مسیح نداشته است . !

ایا شما هاینریش هیملر را به یاد دارید ؟ اومی گفت که مسیحی بوده است اما هنگامی که در مورد او شنیدم ، نه مسیح را مورد لعن قرار دادم و نه از مسیحیان متنفر شدم . او در مدت زندگی خود فرمان قتل میلیون ها انسان را صادر کرد اما این مرا ترغیب به محکومیت تمام مسیحیان نکرد زیرا به خوبی می دانستم  ظلم و خون ریزی جایی در آموزه های مسیح نداشته است . !

آیا شما هری ترومن را می شناسید ؟ او می گفت که  مسیحی بود ه است اما هنگامی که در مورد او شنیدم ، نه مسیح را مورد لعن قرار دادم و نه از مسیحیان متنفر شدم . فرمانی که او صادر کرد باعث مرگ بیش از 220 هزار نفر در شهر های ناکازاکی و هیروشیما شد اما این مرا ترغیب به محکومیت تمام مسیحیان نکرد زیرا به خوبی می دانستم  ظلم و خون ریزی جایی در آموزه های مسیح نداشته است . !

چند روزی است که استعمال واژه تروریسم بسیار زیاد شده است و عده ای راه به راه آن را به هرکسی نسبت می دهند بی آن که ذره ای تفکر کنند . تروریسم به چه معنا است ؟ ایجاد رعب و وحشت ؟ اگر به این معنا است به جرئت می گویم که بمباران هیروشیما بزرگ ترین وحشت تاریخ بوده است که هیچ گاه بر عاملان آن نام تروریست اطلاق نشد !

آیا تا کنون نام سربرنیتسا به گوشتان خورده است ؟ هنگامی که در مورد این واقعه شنیدم نه مسیح را مورد لعن قرار دادم و نه از مسیحیان متنفر شدم . در فاجعه سربرنیتسا هزاران انسان بیگناه در بوسنی به صلیب کشیده شدند اما این مرا ترغیب به محکومیت تمام مسیحیان نکرد زیرا به خوبی می دانستم  ظلم و خون ریزی جایی در آموزه های مسیح نداشته است !

آیا شما رهبران یهودی اسرائیل را می شناسید ؟ هنگامی که در مورد آن ها شنیدم نه موسی را مورد لعن قرار دادم و نه  از یهودی ها متنفر شدم . حملات ارتش اسرائیل در سال 2014 به فلسطین باعث کشته و مجروح شدن بیش از ده هزار انسان بیگناه شد . اما این مرا ترغیب به محکمومیت تمام یهودیان نکرد زیرا می دانستم ظلم و خون ریزی جایی در آموزه های موسی نداشته است .

پس چگونه است که بیش از 1.5 میلیارد مسلمان را به خاطر اشتباهات افرادی که هیچ اثری از اسلام در آن ها نیست محکوم می کنید ؟ چگونه است که عده ای به پیامبر عظیم الشان اسلام توهین می کند در حالی که هیچ چیز از ایشان و آموزه های ایشان نمی دانند ؟ قر آن می فرماید :

و در نیكوكارى و پرهیزگارى با یكدیگر همكارى كنید، و در گناه و تعدّى دستیار هم نشوید

آری این چیزی است که پیامبر والامقام اسلام برای تبلیغش فرستاده شده نه جنگ و خونریزی !

 

من یک مسلمانم و به دنیا می گویم که به خاطر  رویداد های پاریس و اتفاقات مشابه آن از من انتظار عذر خواهی نداشته باشند . زیرا این ها هیچ ارتباطی با اسلام ندارند . من از دنیا می خواهم تا به خاطر خون ریزی هایی که به نام اسلام انجام می شود از من انتظار عذر خواهی نداشته باشند . زیرا هیچ مسلمانی در این وقایع دخالتی ندارند و هیچ گاه اسلام به این کار ها سفارش نکرده است .  این نام اسلام است که از آن سوئ استفاده می شود .

آیا زمان آن نرسیده است که چشمانمان را باز کنیم ؟ آیا دیگر زمان پس زدن افکاری نیست که سیاست مداران برایمان می سازند ؟ آیا زمان آن نرسیده که خودمان بی اندیشیم ؟

قرآن می فرماید :

قطعا بدترین جنبندگان نزد خداوند، کرها و لالهایی هستند که نمی اندیشند. انفال آیه 22

پس بیائید از خواب غفلت بر خیزیم . بیائید لحظاتی از لباس دین و فرهنگ و نژاد و ملت خارج شویم و با انسانیتی عریان قضاوت کنیم :

کجایند آن بشر دوستان تا برای نسل کشی مسلمانان توسط گروه آنتی بالاکا راهپیمایی اتحاد برگزار کنند ؟ می دانید آنتی بالاکا چیست ؟  گروهی است که شروع به نسل کشی عده ای بیگناه در آفریقای مرکزی کرده است . اما به کدامین گناه ؟ چون مسلمان اند ؟ برای لحظاتی خود را جای آن ها تصور کن . احتمال آن که تو نیز در خانواده ی این قربانیان به دنیا می آمدی کم نبود . تصور کن ! چه می کردی ؟ هیچ کس نبود به دادت برسد . هیچ جان پناهی نداشتی ! و خانواده ات را میدیدی که به طرز وحشتناکی در برابر دیدگانت به قتل می رسند . حتی جوامع بشر دوستانه بین الملل نیز کاری برایت انجام نمی دادند! چه می کردی ؟

کجایند آن بشر دوستان که برای کشتار مسلمانان در میانمار راهپیمایی اتحاد برگزار کنند ؟

میانمار را در گوگل جست و جو کن تا بدانی چگونه هزاران مسلمان را به آتش می کشند تنها به این جرم که مسلمان اند . تنها به این جرم که عده ای در پوشش مسلمانان به بودای بزرگ بی احترامی کرده اند آن هم در هزاران کیلومتر آن سو تر ! چرا باید این همه بیگناه کشته شود و صدای جوامع بشر دوستانه هم بلند نشود ؟ در سالی که گذشت چند هزار مسلمان در فلسطین به خاک و خون کشیده شدند ؟ چرا هیچ کس راهپیمایی اتحاد برگزار نمی کند ؟

چرا در برابر این همه جنایت علیه مسلمانان سکوت می کنند؟ چرا نمی گویند که بزرگ ترین قربانی تروریسم در جهان مسلمان ها هستند ؟

بیائید کمی بی اندیشیم ! بیائید از لباس دین و فرهنگ و ملت و نژاد خارج شده و با فطرت انسانیمان بی اندیشیم ! فطرتی که خداوند آن را اختصاصی نکرد !

فرقی ندارد پیرو کدام دین و مذهبی اگر در به تو ظلم شده است ، من تو را در آغوش خوام کشید و دلسوزانه برایت اشک میریزم ! می دانم تو نیز چنین خواهی کرد !

 

آیا شما چیزی در مورد آنتی بالاکا شنیده اید ؟ هنگامی که در مورد آن ها شنیدم نه مسیح را مورد لعن قرار دادم و نه از مسیحیان متنفر شدم . این گروه بی رحم که متشکل از تعدای افراد است که به مسیحیت تظاهر می کنند و شروع به نسل کشی مسلمانان در آفریقای مرکزی کرده اند .

منبع سایت wikihow.com

لطفا نسخه انگلیسی این متن را در سایت های انگلیسی زبان به اشتراک بگذارید .

 

In the name of God

These words are addressed to all humans being on earth. To those who think and feel, those who love, those who tasted human flavor and know for what purpose in this life have been invited.

To those who do not see the humanity to having 46 chromosomes and believe humanity is not just walking on two legs!

Addressed to all mankind! Without any limits:

Dear humans! I do not know your culture, I do not know your ideas, I do not know your thoughts, but I can say with certainty all of you do not endorse suffering innocent humans who live behind your houses! None of you do not enjoy watching the tears of a child ! and between you is not someone who prefer achieving goals on the destruction of others ! I know this because it's the nature of humanity that God has given to all!

Christian, Muslim, Jewish, Eastern, Western, black, white, no different from! All of us do not ACCEPT the cruelty to the innocent and rise to deal with it! No matter what culture you grew in! No matter what religion you follow! It is human nature that God has given to all!

And should accept To the extent that there is good in all human beings, evil can arise among them! And we must accept that bad is not specific , good and bad can be found anywhere

If there was a bad place, it does not mean that there is empty of good , and if good found in some place, we should not believe that society is immune from sin and wrong !

Let us do not write the sin of the people for the others and don't judge innocent people for no reason inside our court!

Let us open our eyes!

Do you remember Adolf Hitler? He said he was a Christian, but when I heard about him, I did not curse the Christ, and I didn't dislike Christians.

Hitler Caused the deaths of millions of innocent people, but it didn't inspire me to condemn all Christians, because I knew that the oppression and bloodshed were not in the teachings of Christ!

Do you remember Heinrich Himmler? He said he was a Christian, but when I heard about him, I did not curse the Christ, and I didn't dislike Christians.

He issued the murder of millions of people in his life, but it didn't inspire me to condemn all Christians, because I knew that the oppression and bloodshed were not in the teachings of Christ!

Do you remember Harry Truman? He said he was a Christian, but when I heard about him, I did not curse the Christ, and I didn't dislike Christians.

He issued a decree that killed more than 220 thousand people in the cities of Nagasaki and Hiroshima but it didn't inspire me to condemn all Christians, because I knew that the oppression and bloodshed were not in the teachings of Christ!

 

a couple of days use the term terrorism has increased a lot and some people ATTACH it  to everybody without a bit of thought. Terrorism is what sense? creating terror and fear? If in this sense is to dare I say that the bombardment Nagasaki and Hiroshima represents the Most Great Terror history  and  agents on that had never name applied to terrorists!

Do you remember Srebrenica? In Srebrenica disaster thousands of innocent people in Bosnia were drawn to cross! but it didn't inspire me to condemn all Christians, because I knew that the oppression and bloodshed were not in the teachings of Christ !

Do you know Israel Jewish leaders? Israeli Army  attacks on Palestinian  in 2014 caused the deaths of more than ten thousand men were innocent  but it didn't inspire me to condemn all Jews , because I knew that the oppression and bloodshed were not in the teachings of Moses !

 

So how do you get over 1.5 billion Muslims condemn for the errors of the people who do not have a trace of Islam ? How is it that some people insulted the Holy Prophet of Islam while they don't know anything of his teachings? Quran says:

“And help each other in goods , and  do not work together in sin and transgression

Yes, this is what the holy prophet of Islam was sent to propagate, not war!

I am a Muslim and I want to tell the world that because of the events in Paris and similar events do not expect me to apologize. Because it has nothing to do with Islam!

I want to tell the world that because of the bloodshed in the name of Islam do not expect me to apologize ! Because these events are not Pertain To any Muslim and Islam never orders up doing these crimes!

it is just the name of Islam that used by the other side

Is not it time that we open our eyes? Is not the time to push ideas that make our politicians? Is not it time that we think ourselves?

Qoran says:

Worst of beasts in the sight of God are Deaf Mutes who do not think .

 

So let's wake up. Let us get dressed  of culture and religion, race and nation for moments and  judge by naked humanity :

 

Where are the humanists to hold solidarity rally for the genocide of Muslims by anti- Balaka ?do you know what is  Anti Balaka ?

? A group that has started the genocide of innocent people in Central Africa . But what sins? Because they are Muslims ? Imagine for a moment, to replace them. It was likely that you were born in the family of the victims!

Imagine! How are you? No one is there to help you. No REFUGE And you see your family horribly murdered. Even the international humanitarian community is not doing anything for you! How are you?

 

 

Where are the humanists to hold solidarity rally for the genocide of Muslims in Burma?

Search Burma on Google now to know how many thousands of Muslims burned only on charges that they are Muslims. just because some people in cover of Islam  have been disrespectful to the Big Buddha  thousands of miles away ! Why should the innocent be killed, and not be raised voice humanitarian community? In the past year several thousand Muslims were slaughtered in Palestine? Why does no one held a solidarity march?

 

 

Why not tell that the Muslims  are the biggest victims of terrorism in the world? please understand there is no difference between mankind!

 

Let us get dressed of culture and religion, race and nation for moments and judge by naked humanity!it's the nature of humanity that God has given to all !

 

No matter what religion you follow if you are if you are under INJUSTICE , I'm going to take you in my arms and cry  tenderly for you ! I know you'll do the same! it's the nature of humanity that God has given to all !

 

written by a Human to Humans !

 

please share it !

 

  wikihow.com

 


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 22 بهمن 1393
نظرات()   
   
آرش
یکشنبه 28 تیر 1394 08:20 ق.ظ
سلام خوبین؟!
وب زیبایی دارید،ایشالا که همیشه موفق باشید.
میشه ازتون خواهش کنم از وب منم دیدن کنید
ممنونم و منتظرتونم
سارا
دوشنبه 10 فروردین 1394 05:22 ق.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :


1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها

3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر

5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا

7- تاجر پوسان


تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!


اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس


برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!


حتما بیا!
سارا شکیبا
جمعه 7 فروردین 1394 08:12 ق.ظ
سلام وبلاگت قشنگه!

من بازی های آندروید زیادی توی وبلاگم گذاشتم

حتما بیا دانلود کن و نظر برام بذار!

ممنون
محمد
یکشنبه 24 اسفند 1393 05:44 ق.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبت
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
شبکه اجتماعی فیس پلاک
دوشنبه 13 بهمن 1393 04:08 ب.ظ
سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
عالی بود
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک
طب بوک
پنجشنبه 2 مرداد 1393 07:12 ب.ظ
سلام!
می خواستم سایت طب بوک را معرفی کنم.

طب بوک شبکه احتماعی پزشکی هست که هم پزشکان و هم بیماران و سایر ارایه دهندگان خدمات پزشکی در آن عضو می شوند.

ارایه دهندگان خدمات پزشکی پزشکان-کلینیکها -داروخانه ها و... علاوه بر معرفی خود و تبلیغ خدمات خود می توانند با ارسال مطلب و عکس به تبادل نظر در مورد داروها -بیماریها و مسایل پزشکی بپردازند.

و بیماران می توانند نظر خود را راجع به خدمات ارایه شده اعلام کنند.

منتظرت هستم!

.
رویا سهیلی
سه شنبه 31 تیر 1393 02:22 ب.ظ
سلام عزیزم وبلاگت عالیه
فقط اگه بتونی فونت بهتری پیدا كنی ایول داری
راسی دوسداری شارژ رایگان بگیری؟
یا رایگان تو قرعه كشی شركت كنی؟
یه سایت بهت معرفی میكنم اگه لینكشو بزاری تو وبلاگت بهت شارژ میده.
من تست كردم جواب داده.
توی فرمش منم به عنوان معرف بنویس .
ممنونم

.
پاپ من
یکشنبه 29 تیر 1393 08:30 ب.ظ
سلام دوست عزیز!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگتون

سیستم کسب درآمد پاپ من

ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = از 70 تا 150 ریال

پاپ آپ اول = 50 ریال و دومی 25 ریال

تسویه حساب منظم و روزانه

اول از طریق لینک زیر ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 70 تا 150 ریال دریافت میکنید

از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!


لینک ثبت نام :
http://popman.ir/user/signup/ref:437

منتظرما!


.
استخدامی
شنبه 17 اسفند 1392 05:37 ب.ظ
سلام عزیزم .وبلاگ خیلی زیبایی داری بخصوص این پستت که عالی بود .یه پیشنهاد واسه دوست گلم دارم .راستش من یه گروه تازگی ها راه انداختم در مورد استخدامه که جدیدترین اخبار استخدامی رو به گروه میفرستم .اگه شما هم از این ایمیل ها میخواهی دریافت کنی پیشنهاد میکنم بیا عضو شو .گروهم کاملا سالمه و الان 2000 عضو داره .چون روزی فقط یه ایمیل میفرستم که مزاحمت نداشته باشه واسه کسی .ضمنا تبلیغ هم اصلا ارسال نمیشه به گروه چون کار درستی نیست! .برای عضویت به وبم بیا .همه چی رو توضیح دادم اونجا .اینم لینک http://www.estekhdamiha.com/khabarname
فاطمه
چهارشنبه 14 اسفند 1392 02:16 ب.ظ
سلام عزیـــــــزم ، چه وب باحالی داری ، خیلی جذابه ، راستی منم یه سایت آشپزی دارم خیلی تر و تمیز و شیک ، ممنون میشم بیایی و نظرت رو بگی ، حتما یه سر بیا ،اگه خواستی میتونی منو با اسم سایت آشپزی نوشیدنی لینک کنی ، منتظرتم بای
مهدی
جمعه 21 تیر 1392 12:54 ق.ظ
سلام دوست من
خوبی؟
من هم شما را با نام اشعار و متون ادبی زیبا لین کردم امیدوارم همکاری هامون شروع بشه.
یا حق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

ساده است.............شنبه 25 بهمن 1393

من با تو سودا می کنم..........شنبه 25 بهمن 1393

لوح گور 103..........شنبه 25 بهمن 1393

یادبود..........شنبه 25 بهمن 1393

سفر مکن..........شنبه 25 بهمن 1393

جملات زیبای ژان روسو..........شنبه 25 بهمن 1393

جملاتی از رابیندرانات تاگور..........جمعه 24 بهمن 1393

سخنان فرانسوا ولتر..........جمعه 24 بهمن 1393

رو سر بنه به بالین تنها مرا رها کن.............جمعه 24 بهمن 1393

یعنی چه.............جمعه 24 بهمن 1393

در گلستان..........جمعه 24 بهمن 1393

جملاتی از گوته..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

جملات زیبای چارلی چاپلین..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

بچاپ و چاپیده!..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

فاحشه..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

چند جمله ی زیبا از کوروش کبیر..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

عشق و جدایی..........پنجشنبه 23 بهمن 1393

دیشب خبرت هست که در مجلس اصحاب.............پنجشنبه 23 بهمن 1393

عقل در عشق تو سرگردان بماند.............پنجشنبه 23 بهمن 1393

شبی یاد دارم که چشمم نخفت.............پنجشنبه 23 بهمن 1393

ساقیا می ده که جز می نشکند پرهیز را.............پنجشنبه 23 بهمن 1393

کسی نیست در این گوشه فراموشتر از من.............چهارشنبه 22 بهمن 1393

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا..........چهارشنبه 22 بهمن 1393

آب خضر و می شبانه یکی است.............چهارشنبه 22 بهمن 1393

چند دوبیتی زیبا از عطار..........چهارشنبه 22 بهمن 1393

بهار آمد..........چهارشنبه 22 بهمن 1393

چند رباعی زیبا از خیام..........چهارشنبه 22 بهمن 1393

سیاه چشما مهر تو غمگسار چشم من است.............چهارشنبه 22 بهمن 1393

باز این چه شورش است که در خلق آدم است.............چهارشنبه 22 بهمن 1393

در عشق تو.............چهارشنبه 22 بهمن 1393

همه پستها